Revolvers: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Skizmophonic (talk | contribs) No edit summary |
Skizmophonic (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Flag_vc_new.png|50px]]<br><strong>[[VC]]</strong>|| [[File:M1895.png|250px]]<br><b>[[Nagant M1895]]</b> || [[File:Weapon m1895.svg|250px]] || [[File:Class_Gunner.png|50px]] <b>[[Gunner]]</b><br>[[File:Class_radioman.png|50px]] <b>[[Radioman]]</b><br> || 7 / 14 || 43 || 159 | |[[File:Flag_vc_new.png|50px]]<br><strong>[[VC]]</strong>|| [[File:M1895.png|250px]]<br><b>[[Nagant M1895]]</b> || [[File:Weapon m1895.svg|250px]] || [[File:Class_Gunner.png|50px]] <b>[[Gunner]]</b><br>[[File:Class_radioman.png|50px]] <b>[[Radioman]]</b><br> || 7 / 14 || 43 || 159 | ||
|- | |||
|[[File:Flag_us_new.png|50px]]<br><strong>[[US]]</strong>|| [[File:QSPR.png|250px]]<br><b>[[QSPR]]</b> || [[File:Weapon qspr.svg|250px]] || <b>Everyone Except Sniper<br> || 6 / 12 || 7x10 || 175 | |||
|- | |- | ||
|[[File:Flag_us_new.png|50px]]<br><strong>[[US]]</strong>|| [[File:Swm10.png|250px]]<br><b>[[S&W M10]]</b> || [[File:Weapon swm10.svg|250px]] || [[File:Class_Gunner.png|50px]] <b>[[Gunner]]</b><br>[[File:Class_radioman.png|50px]] <b>[[Radioman]]</b><br> || 6 / 12 || 44 || 162 | |[[File:Flag_us_new.png|50px]]<br><strong>[[US]]</strong>|| [[File:Swm10.png|250px]]<br><b>[[S&W M10]]</b> || [[File:Weapon swm10.svg|250px]] || [[File:Class_Gunner.png|50px]] <b>[[Gunner]]</b><br>[[File:Class_radioman.png|50px]] <b>[[Radioman]]</b><br> || 6 / 12 || 44 || 162 | ||